Teambuilding, teamspirit, firemní akce - Outdoor Adventures s.r.o.

Tvorba a realizace firemních akcí, teambuilding, teamspirit

Novinky

MOUNTAIN BASE - SKIALPOVÉ TEST CENTRUM SCOTT
Pokud máte letošní zimu namířeno do Rokytnice nad Jizerou, určitě navštivte naší půjčovnu zimního vybavení a skialpové test centrum - !! Naleznete zde vybavení všeho druhu - pro děti i dospělé a v neposlední řadě vás tu vybavíme špičkovou výbavou na skialpy od firmy SCOTT. Pokud jste skialpy nikdy nezkusili, tak máte jedinečnou...
Číst více
Archív

Outdoor Adventures - Aktivity

Outdoor Adventures se specializuje na tvorbu a realizaci firemních akcí, vzdělávacích programů a prožitkových kurzů v přírodě. Naším cílem je přirozeně rozvíjet a obohacovat osobnost člověka prostřednictvím nevšedních zážitků a nových zkušeností. Programy jsou určeny převážně pro firmy a školy, kterým záleží na efektivní teamové spolupráci, komunikaci a vzájemné důvěře. Naše nabídka však uspokojí i klienty z řad neformálních skupin hledající nové výzvy.


Teambuilding

images/stories/teambuilding.jpg Teambuildingové programy cíleně rozvíjejí team a jeho pracovní potenciál. Teambuilding je určen pro konkrétní pracovní skupiny ať už na startu vzájemného působení nebo v období výrazných změn. Hlavním smyslem teambuildingových programů je hlubší poznání jednotlivých členů, rozvoj teamové spolupráce, komunikace, zaujímání teamových rolí a odhalování přirozeně vůdčích osobností.
Teamspirit

Teamspirit Teamspirit programy nabízejí účastníkům příjemný a zábavný společný zážitek. Jsou vhodné jako prostředek k neformálnímu a uvolněnému seznámení členů firmy, kteří by za běžných okolností neměli možnost se setkat a navzájem spolupracovat. Teamspirit programy vedou nenásilnou formou jednotlivé teamy ke společnému plnění neobvyklých úkolů. Prioritou přitom bývá dobrá nálada, neformální atmosféra, odpočinek a především společný zážitek.

 

Lanové překážky

images/stories/drsnak31jpg.JPG Lanové překážky jsou jednou z mnoha disciplín, které s oblibou používáme v našich outdoorových programech. Je to ideální aktivita, při které většina lidí musí vystoupit ze své komfortní zóny a to jim umožní hluboké vnitřní prožitky spolu s ostatními členy teamu. Zároveň dochází k budování vzájemné důvěry, neboť členové týmu se musí mezi sebou navzájem jistit a spoléhat jeden na druhého.

 

Cyklistika - MTB

horská kola - MTB Cyklistika je perfektním aktivním odpočinkem a zároveň možností poznávat nové prostředí. Každý z nás alespoň jednou zažil ten krásný pocit zadostiučinění, kdy se konečně přehoupl přes vrchol kopce a pustil se do tolik vytouženého sjezdu. O to větší požitek to může být, když své pocity sdílíte se svými kolegy a navzájem se hecujete k lepším výkonům. Vzpomínky na společně vynaložené úsilí vás sjednotí a jako team pak snáze překonáte překážky v běžném pracovním dni.

 

Vodácké výlety

Vodácké výlety Kde jinde se lépe poznat než na vodě. Voda je totiž ideálním místem pro netradiční hry a úkoly. Správné rozhodování a komunikace posádky jsou klíčovými prvky chcete-li zůstat suchý. V modelových situacích si nacvičíte možnosti záchrany tonoucího a poskytnutí první pomoci. Vodácké programy lze kombinovat s jinými sportovními aktivitami a vytvořit tak program „multisport". Stačí si navolit aktivity, které se vám líbí a my vám vybereme vhodný produkt.

Orientační běh

images/stories/orienteeringjpg.jpg Outdoorové programy jsou neodlučně spjaty s pohybem v neznámém terénu, kde se bez mapy neobejdete. Jednoduché přesuny po cestách a pěšinách až po náročné průstupy drsnou přírodou - takové možnosti vám skýtá orientační běh. Stačí mít pouze otevřené oči, vnímat detaily přírody a nebo mít ten správný team, který se dokáže správně rozhodnout a dojít až do cíle.

Zimní programy

images/stories/anniversary-april-paja-2011-1951jpg.jpg Firemní outdoorové programy a teambuilding nejsou pouze výsadou teplých  letních dnů. Zimní horské prostředí poskytuje nekonečné možnosti pro rozvoj vašeho teamu a nebo firemní setkání. Jednou z mnoha forem může být i skialpinismus a telemark. Vlastně jde skloubit obě aktivity dohromady a společně se vydat mimo přeplněná střediska na hřebeny hor. Telemark vám poskytne jedinečný prožitek z jízdy zpět do vytopené horské chaty, kde budete moci u skleničky sdílet své zážitky s ostatními kolegy.

Skalní lezení - slaňování

images/stories/06-16-11-01-03-28-climbingjpg.jpg Během našich outdoorových programů se snažíme využít všech možností, jak postavit klienty před nové výzvy. Skalní lezení a slaňování je ideální forma pohybu v prostředí, které mnohým z nás přivodí šimrání v břiše. Když jste na skále, musíte se spoléhat na své tělo a mysl. Pouze naprostá koncentrace a koordinace pohybů vám umožní spatřit zasloužené výhledy ze samotného vrcholu. A co teprve cesta dolů, kdy se musíte rozhodnout a udělat ten první krok do neznáma. To jsou momenty, které otvírají cestu k hlubšímu poznání sebe sama.

 

 

NAŠE AKTIVITY

-1
Lanové překážky

Počasí

Počasí pro Praha
Út St Čt

Videogalerie