Teambuilding, teamspirit, firemní akce - Outdoor Adventures s.r.o.

Tvorba a realizace firemních akcí, teambuilding, teamspirit

Novinky

MOUNTAIN BASE - SKIALPOVÉ TEST CENTRUM SCOTT
Pokud máte letošní zimu namířeno do Rokytnice nad Jizerou, určitě navštivte naší půjčovnu zimního vybavení a skialpové test centrum - !! Naleznete zde vybavení všeho druhu - pro děti i dospělé a v neposlední řadě vás tu vybavíme špičkovou výbavou na skialpy od firmy SCOTT. Pokud jste skialpy nikdy nezkusili, tak máte jedinečnou...
Číst více
Archív

LANOVÉ PŘEKÁŽKY

images/stories/11-07-11-08-41-05-dsc_04301_01jpg.JPG Lanové překážky jsou jednou z mnoha disciplín, které s oblibou používáme v našich outdoorových programech. Je to ideální aktivita, při které většina lidí musí vystoupit ze své komfortní zóny a to jim umožní hluboké vnitřní prožitky spolu s ostatními členy teamu. Zároveň dochází k budování vzájemné důvěry, neboť členové týmu se musí mezi sebou navzájem jistit a spoléhat jeden na druhého.

-


  • Nízké lanové překážky – jsou umístěny kolem 1m nad zemí a je možné z nich kdykoli seskočit.

 

  • Vysoké lanové překážky – jsou umístěny v korunách stromů. V zásadě zde není žádný limit a záleží pouze na vzrůstu stromů. V rámci bezpečnosti je každý účastník vybaven sedacím úvazkem a jištěn lanem.

 

  • Lanovka, Houpačka, Skok - jedná se o překážky, které jsou závislé na konkrétním prostředí a vyžadují speciální podmínky pro stavbu.

 

Lanové překážky lze využít jako samostatné elementy na konkrétních stanovištích nebo jako ucelenou dráhu v korunách stromů.

 

 

NAŠE AKTIVITY

-1
Lanové překážky

Počasí

Počasí pro Praha
St Čt

Videogalerie