Teambuilding, teamspirit, firemní akce - Outdoor Adventures s.r.o.

Tvorba a realizace firemních akcí, teambuilding, teamspirit

Novinky

MOUNTAIN BASE - SKIALPOVÉ TEST CENTRUM SCOTT
Pokud máte letošní zimu namířeno do Rokytnice nad Jizerou, určitě navštivte naší půjčovnu zimního vybavení a skialpové test centrum - !! Naleznete zde vybavení všeho druhu - pro děti i dospělé a v neposlední řadě vás tu vybavíme špičkovou výbavou na skialpy od firmy SCOTT. Pokud jste skialpy nikdy nezkusili, tak máte jedinečnou...
Číst více
Archív

Teambuilding

images/stories/teambuilding.jpg Teambuildingové programy cíleně rozvíjejí team a jeho pracovní potenciál. Teambuilding je určen pro konkrétní pracovní skupiny ať už na startu vzájemného působení nebo v období výrazných změn. Hlavním smyslem teambuildingových programů je hlubší poznání jednotlivých členů, rozvoj teamové spolupráce, komunikace, zaujímání teamových rolí a odhalování přirozeně vůdčích osobností.

Zásadní význam u teambuildingu hrají skupinové rozbory, při nichž se společný zážitek přemění v zobecněnou a v praxi využitelnou zkušenost.

 • Diagnostika skupinové dynamiky
 • Rozvoj teamové spolupráce a komunikace
 • Odhalení přirozeně vůdčích osobnostíTeamspirit

images/stories/p91503491_01jpg.JPG Teamspirit programy nabízejí účastníkům příjemný a zábavný společný zážitek. Jsou vhodné jako prostředek k neformálnímu a uvolněnému seznámení členů firmy, kteří by za běžných okolností neměli možnost se setkat a navzájem spolupracovat. Teamspirit programy vedou nenásilnou formou jednotlivé teamy ke společnému plnění neobvyklých úkolů. Prioritou přitom bývá dobrá nálada, neformální atmosféra, odpočinek a především společný zážitek. Obvykle bývají tyto teamspirit programy součástí celofiremních školení, setkání obchodních zástupců či partnerů nebo jako forma odměny pro dílčí pracovní skupiny.
 • Zábava a společný prožitek

 • Neformální atmosféra

 • Seznámení členů firmy - obchodních partnerů  Neváhejte nás kontaktovat - připravíme program přesně podle vašich představ a požadavků!!

   

   

 

NAŠE AKTIVITY

-1
Lanové překážky

Počasí

Počasí pro Praha
Út St Čt

Videogalerie