Teambuilding, teamspirit, firemní akce - Outdoor Adventures s.r.o.

Tvorba a realizace firemních akcí, teambuilding, teamspirit

Novinky

MOUNTAIN BASE - SKIALPOVÉ TEST CENTRUM SCOTT
Pokud máte letošní zimu namířeno do Rokytnice nad Jizerou, určitě navštivte naší půjčovnu zimního vybavení a skialpové test centrum - !! Naleznete zde vybavení všeho druhu - pro děti i dospělé a v neposlední řadě vás tu vybavíme špičkovou výbavou na skialpy od firmy SCOTT. Pokud jste skialpy nikdy nezkusili, tak máte jedinečnou...
Číst více
Archív

FAQ

1. Způsob a průběh objednání programu

Jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Váš požadavek bude zpracován do 24 hodin. Vás budeme kontaktovat s konkrétní nabídkou a domluvíme se na dalším postupu při tvorbě a realizaci Vašeho projektu.

2. Délka akcí a počet účastníků

Naše programy jsou velmi flexibilní a jejich délka záleží na cíli daného programu - většinou se pohybují v rozmezí 0,5 - 7 dnů. Počet osob není omezen - v závislosti na počtu účastníků utvoříme skupiny ideálně tak, abychom se mohli věnovat každému z Vás individuálně a zároveň mohli efektivně pracovat s danou skupinou jako celkem.

3. Místo konání akcí

Místo konání je možné přizpůsobit Vašim požadavkům a vybranému programu.

4. Ubytování a strava

Ubytování je většinou v hotelech či penzionech s plnou penzí. Na Vaše přání lze formu stravy a ubytování různě modifikovat a přizpůsobit individuálním požadavkům. Jsme také schopni realizovat program ve Vámi zvolené lokalitě či zajištěném objektu.

5. Doprava

Na přání lze zařídit hromadnou přepravu všech účastníků programu, popř. zvolit dopravu individuální ve vlastních vozech.

6. Výbava

Vzhledem k tomu, že většina našich programů je sportovně laděna, doporučujeme použít adekvátní sportovní oblečení s přihlédnutím k ročnímu období. Během přípravy programu Vám bude zaslán informativní seznam doporučeného vybavení. Výstroj a výzbroj potřebnou pro realizaci aktivit zajišťuje naše společnost.

7. Náročnost programů

Po konzultacích s Vámi budou programy připraveny na míru tak, aby vyhovovaly všem účastníkům. Navíc u vybraných aktivit (horolezectví, MTB, apod.) jsou na výběr různé úrovně obtížnosti s přihlédnutím k fyzické zdatnosti jedinců.

8. Nepřízeň počasí

Počasí je jediná věc, kterou neovlivníme. Při nepřízni počasí, která znemožní realizaci programu ve volné přírodě se vzájemně dohodneme na alternativách náhradního programu.


Nenašli jste odpověď na svou otázku? V tom případě nás neváhejte kontaktovat!

 

NAŠE AKTIVITY

-1
Lanové překážky

Počasí

Počasí pro Praha
°C °C °C
Čt So

Videogalerie