Teambuilding, teamspirit, firemní akce - Outdoor Adventures s.r.o.

Tvorba a realizace firemních akcí, teambuilding, teamspirit

Novinky

MOUNTAIN BASE - SKIALPOVÉ TEST CENTRUM SCOTT
Pokud máte letošní zimu namířeno do Rokytnice nad Jizerou, určitě navštivte naší půjčovnu zimního vybavení a skialpové test centrum - !! Naleznete zde vybavení všeho druhu - pro děti i dospělé a v neposlední řadě vás tu vybavíme špičkovou výbavou na skialpy od firmy SCOTT. Pokud jste skialpy nikdy nezkusili, tak máte jedinečnou...
Číst více
Archív


čtvrtek, 03. prosince 2015 06:32

usa_actionimage_freeride2016_wintersport_scottsports_039jpg.jpgMOUNTAIN BASE - SKIRENTAL AND NEW SKITOURING TEST CENTER SCOTT

If you plann visit Rokytnice nad Jizerou this winter, don´t forget to drop by our rental. Here you´ll find everything you need for your winter adventures!!

If you´re interested in skitouring, this is the place to go - Mountain BASEext provides you with the latest top equipment SCOTT and if you are new to this activity, you can hire a local guide for the trip.

Visit Mountain Base rental and enyjoy your vacations without worries..!

 
čtvrtek, 03. prosince 2015 06:18

MOUNTAIN BASE - SKIALPOVÉ TEST CENTRUM SCOTT

Pokud máte letošní zimu namířeno do Rokytnice nad Jizerou, určitě navštivte naší půjčovnu zimního vybavení a skialpové test centrum - Mountain BASEext!!

Naleznete zde vybavení všeho druhu - pro děti i dospělé a v neposlední řadě vás tu vybavíme špičkovou výbavou na skialpy od firmy SCOTT. Pokud jste skialpy nikdy nezkusili, tak máte jedinečnou příležitost a pokud byste si nebyli jistí, můžete u nás vyrazit s instruktorem.

Pokud máte s sebou děti, kterým se nechce šlapat v terénu, tak můžete využít služeb lyžařské školy".

Prostě Mountain BASE je ideální horská základna pro všechny návštěvníky hor!!!

Užijte si zimu na horách bez starostí...

12-03-15-07-41-27-usa_actionimage_freeride2016_wintersport_scottsports_039jpg.jpg

 
čtvrtek, 14. listopadu 2013 09:30
OTEVÍRÁME TELEMARKOVÉ CENTRUM V ROKYTNICI NAD JIZEROU! ! !
Outdoor Adventures ve spolupráci s lyžařskou školou Major otevírá telemarkové centrum, kde máte možnost si zapůjčit špičkové vybavení a vyzkoušet původní lyžařskou techniku pod vedením zkušených instruktorů. Naše centrum se nachází ve stanici sedačkové lanovky Horní Domky. Pro více informací a rezervace nás neváhejte kontaktovat.
 
úterý, 25. června 2013 10:39
Poslední volné termíny září - říjen 2013
 


NAŠE AKTIVITY

-1
Lanové překážky

Počasí

Počasí pro Praha
Út St Čt

Videogalerie